Jsme odborníci s dlouholetými zkušenostmi

V našich Centrech rehabilitační a sportovní péče pomáháme klientům udržet si dlouhodobě fungující tělo. Kromě komplexní preventivní péče zlepšujeme hybnost po úrazech a operacích, řešíme bolesti zad nebo jiné potíže vzniklé v pohybovém aparátu.

Naši fyzioterapeuté se neustále vzdělávají a v terapiích využívají široké spektrum nejrůznějších postupů a technik. Fyzioterapii je možné čerpat i na základě doporučení odborného nebo praktického lékaře. Akceptujeme pouze žádanky typu FT. Našimi smluvními pojišťovnami jsou Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna.

Všechna Centra rehabilitační a sportovní péče patří do skupiny superspecializovaných center společnosti Neuron Medical, která provozuje služby nejen v oblasti fyzioterapie, ale i sportovní medicíny, kardiovaskulární a nutriční péče či Centrum diagnostiky a léčby krátkodobých poruch vědomí. Toto portfolio nadále rozšiřujeme.
informace

Jak pracujeme

Zakládáme si na tom, abychom porozuměli problému každého klienta. Proto v našem centru každý projde detailním diagnostickým procesem, díky kterému stanovíme optimální léčebný postup.
Rozumíme pohybovým potřebám sportovců, vojáků a dalších profesí, kde hraje fyzická aktivita stěžejní roli.
Pracujeme s moderní norskou metodou Neurac, která nahlíží na tělo komplexním způsobem. Součástí metody je také využití závěsného systému Redcord.
Sportovním klubům a týmům pomáháme s úpravou pohybových stereotypů a vytvořením sestavy kompenzačních cviků, aby tělo uneslo zátěž a po skončení aktivního sportování dále dobře fungovalo.
Využíváme rovněž kryoterapie, tapingu, fyzikální terapie a dalších doplňkových metod.
Klientům věnujeme pozornost po dobu 25–55 minut, abychom dosáhli pokroků, a přitom je nevyčerpali.
odborníci

Náš tým odborníků

Monika Rozehnalová

fyzioterapeut

Zuzana Straková

fyzioterapeut

Hana Willmannová

fyzioterapeut

Filip Chalupa

fyzioterapeut

Ada Šimonová

fyzioterapeut

Yvetta Sedláčková

fyzioterapeut

Libuše Kryštofová

fyzioterapeut

Kamila Kadlecová

fyzioterapeut

Objednejte se on-line z pohodlí domova

Vyberte si svůj termín v rámci našeho rezervačního systému nebo nám zavolejte.
Jsme tu pro vás!
Objednat se na vyšetření
Kontakt

Kontaktujte nás

crosschevron-down