Naše specializace

Naše centra poskytují komplexní péči, která je vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti, seniory nebo vrcholové sportovce. Věnujeme se pacientům s různými typy ortopedických a neurologických diagnóz. Specializujeme se také na práci s klienty, kteří trpí diabetem, kardiologickými či gynekologickými problémy.
na co se specializujeme?

Veškeré naše rehabilitačbí služby jsou vhodné pro všechny věkové kategorie

Na základě jediného vstupního vyšetření sestavíme preventivní nebo léčebný plán na míru složený z komplexní nabídky našich odborných služeb.

Pro dospělé

U dospělých klientů řešíme širokou škálu obtíží od chronické bolesti přes úrazy, pooperační rehabilitaci nebo preventivní péči. Základem je individuální a pak případná následná skupinová fyzioterapie.

Pro seniory

Veškerá rehabilitační péče a zátěž při cvičení je vždy individuálně přizpůsobena věku a fyzickým možnostem daného klienta. Naše služby jsou proto vhodné pro všechny od 2 do 100 let.

Pro děti

V dětské fyzioterapii se zaměřujeme na děti ve věku 2-12 let. Jde hlavně o prevenci vzniku odchylek psychomotorického vývoje dětí a korekci již vzniklých chybných stereotypů pohybu.

Pro vrcholové sportovce

Specializujeme se na péči o sportovce a sportující děti všech výkonnostních úrovní. Kromě lékařských sportovních prohlídek a fyzioterapie poskytujeme také služby v oblasti sportovní výživy a psychologie.

Objednejte se on-line z pohodlí domova

Vyberte si svůj termín v rámci našeho rezervačního systému nebo nám zavolejte.
Jsme tu pro vás!
Objednat se na vyšetření
Kontakt

Kontaktujte nás

crosschevron-down